Universal Partners bir Prime Global üyesidir.

 

PrimeGlobal, Haziran 2018 itibariyle dünyanın en büyük beş uluslararası denetim birliğinden biri olup, üye firmalarına dünyanın her yerindeki müşterilerine üstün hizmet kalitesinde muhasebe, denetim, vergi ve yönetim hizmetleri sağlamalarına yardımcı olacak araçlar ve kaynaklar sunmaktadır.

 

PrimeGlobal’ın bağımsız üyeleri bulundukları ülkede tam hizmet veren denetim ve muhasebe firmalarıdır. Genellikle büyük metropol alanlarda çok sayıda ofisi bulunan son derece başarılı bu şirketler; muhasebe ve denetim, vergi ve vergi danışmanlığı, finansal danışmanlık, stratejik planlama, şirket değerlemeleri, ar-ge teşvikleri, yönetim raporlama sistemleri, birleşme ve satın alma danışmanlığı, ve bilgi teknolojisi danışmanlığı gibi bir çok alanda profesyonel hizmetler vermektedir.

 

Haziran 2018 itibariyle, Birlik'in dünya genelinde 81 ülkede toplam 817'den fazla ofisi bulunan 285'in üzerinde denetim firması üyesi vardır. Geçen yıl, üye firmaların toplam 2.375'in üzerinde ortağı ve yıllık gelirlerinde yaklaşık 2,5 milyar ABD doları üreten 21.750'in üzerinde profesyonel personeli vardı.

 

PrimeGlobal ve üye firmalara sunduğu hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi için PrimeGlobal web sitesini ziyaret edin: www.primeglobal.net