ASGARİ İŞÇİLİK RAPORLAMA HİZMETLERİ

Raporlama hizmetlerimizle:

Universal Partners Sosyal Güvenlik hizmetleri ile, isteğinize ve iş yapınıza uygun bordro raporlarını belirleme ve uygulama olanağına sahip olarak, bordro aktivitelerinde karşılaşılabilecek sıkıntılı süreçleri önlemiş olursunuz.

 

Maliyet Tasarrufu yaratır :

İK departmanlarının, eğitim, üretim, uygun yazılım programları, kalifiye eleman ihtiyacını sağlayabilme gibi tüm bordro proseslerine harcanacak maliyeti ortadan kaldırır.

 

Verimlilik sağlar:

Şirketler asıl iş alanlarına odaklanıp daha üretken projeler ile ilgilenebilir ve dolayısıyla verimliliklerini arttırarak yerel ve global marketlerde daha güçlü bir yer edinebilirler.

 

Doğruluk yaratır:

Konusuyla ilgili her türlü donanım ve deneyime sahip bir bordrolama firması, güncel mevzuat altyapısı ve desteğiyle olası bordro hatalarından kaynaklanabilecek gerek işçi-işveren gerekse yasal otoriteler nezdindeki tüm olumsuz süreçleri ortadan kaldırır.

 

Güvenilirlik kazandırır:

Bordro aktivitelerinin güvenli bir şekilde yürütülmesi, o departmana ait çalışanların verimliliğiyle doğru orantılıdır dolayısıyla bordrolama hizmeti almış olan bir firmanın bordro süreçleri elemanların hastalık izinleri, iş yerinin çalışmasının aksaması gibi olumsuz durumlardan etkilenmeyecektir.

 

Hız sağlar:

Firmamız, uzmanlarının çok geniş teknolojik olanaklara sahip olmaları sayesinde en karmaşık bordro işlemlerini dahi doğru ve tutarlı bir şekilde yerine getirirler.

 

Güvenlik :

İşlenen bordrolar, üçüncü şahısların bilgi almalarının engelleneceği bir gizlilik içerisinde isteğinize ve iş yapınıza uygun bir şekilde size ulaştırılır.

 

Gizlilik :

Bilgi güvenliğinin sağlanmasına yönelik olarak ücretlerin ve çalışanlara ilişkin kayıtların gizli tutulması sağlanır.

 

Tercihe bağlı zaman aralığı:

Sizin belirleyeceğiniz puantaj, ödeme ve bordro kapanış tarihlerine göre oluşturulacak bir zaman çizelgesiyle bordro işlemlerinin yürütülmesi ve sorumluluğu bordroloma firmasına ait olacak, böylece kendi alanınızdaki çalışmaları huzurla yürütebileceksiniz.

 

Yasal Sorumluluk:

Bordro prosesi içerisinde gerçekleştirilecek olan her türlü aktivitenin tüm yasal sorumluluğu, karşılaşılabilecek olan cezaların tazmin edilmesi, yükümlülüklerin yerine getirilmesi ve hataların giderilmesi hizmet veren firmamıza ait olacaktır.

 

Maddi avantajlar:

Şirketlerde genel olarak 100 kişinin bordrolama işlemleri 1 adet Bordro Uzmanı İnsan Kaynakları / Muhasebe personeli tarafından gerçekleştirilmektedir. Bordro Uzmanının ücretinin 1 yıl çalıştığı dikkate alındığında, söz konusu personel yıllık maliyetinin sadece %40’ lık bir kısmına karşılık müşterilerimize danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

 

Hizmetinin Diğer Bordrolama Firmalarından Farkı Nedir?

  • Bünyemizde; 4 SGK Müfettişi, 1 İş Müfettişi ve 1 Yeminli Mali Müşavir olmak üzere 6 denetim elemanı bulunmaktadır.

  • Personelin teşvik durumu hakkında ücretsiz chek-up hizmet sunulmaktadır.

  • Bordrolama hizmetinden kaynaklı bütün yasal sorumluluk şirketimiz tarafından üstlenilmektedir.

  • Bordro hizmeti sunulan firmalara ücretsiz İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku danışmanlığı verilmektedir.

  • Bordro hizmeti sunulan şirketlerin insan kaynakları personeline ücretsiz eğitimler verilmektedir.

  • Bordro hizmeti sunulan firmalara ücretsiz sirküler hizmeti verilmektedir.