HUKUK DANIŞMANLIĞI

Universal Partners Hukuk Hizmetleri, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Departmanı, Borçlar Hukuku ve Medeni Hukuk Departmanı,  İcra ve İflas Hukuku Departmanı, Vergi Hukuku ve İdare Hukuk Departmanı, Ticaret ve Marka Hukuku Departmanı olmak üzere başlıca beş departmandan oluşmaktadır.

 

Hukuk bölümünün müşteri portföyü içerisinde birçok farklı sektörden şirketler bulunmaktadır. Alanında uzman avukat kadromuz, müvekkillerin gerek işveren olarak iş ve sosyal güvenlik hukuku kapsamında çalışanlarıyla karşılaştıkları; gerekse tacir olarak ticari, ekonomik ve diğer alanlarda üçüncü şahıslarla karşılaştıkları problemler için onlarla birlikte tam bir koordinasyon içinde çalışarak etkin ve hızlı çözümler üretmektedir.

 

Uzman kadromuz, "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" çerçevesinde ve ticari işletmelerin uymakla yükümlü oldukları kurallar doğrultusunda, müvekkil şirketlerimize danışmanlık ve uygulamaların ne şekilde olacağı hususları ile ilgili gerekli destek sağlanmaktadır.

 

Ekibimiz, şirket birleşme ve devralma alanlarında da faaliyet göstermekte olup; bununla ilgili şimdiye kadar yapmış olduğu çalışmaları da titizlikle yürütmüş ve çözüme kavuşturmuştur.

 

Gayrimenkul sektöründe de birçok firmaya danışmanlık sunan uzman ekibimiz, gayrimenkul hukukundan kaynaklı problemlere de çözüm üretmektedir.

 

Müvekkil şirketlerimizin gecikmiş alacaklarının tahsili noktasında, İcra ve İflas Hukuku Departmanımız hızlı ve etkin çözümlerle çok kısa zamanda neticeler elde etmektedir.

 

Karşılıklı güven ve özverili çalışmayı kendisine misyon edinen Hukuk Hizmetleri, tecrübeli ve dinamik bir kadro ile müvekkillerinin her an ulaşabileceği ve uzun süreli güven ilişkisi ile hizmet alabileceği şekilde çalışmalarını yürütmektedir ve yaklaşık 15 senedir avukatlık mesleğinin tüm etik kurallarına öncelik vererek mesleğini icra etmektedir.