KATALOGLAR

GRUP TANITIMI

Entellektüel birikimleri yüksek insanlardan kuruluyuz. Sizin iş hedeflerinizi soluyoruz ve gerçeğe dönüştürüyoruz. Değişimin getirdiği farklı kültürlerin yeteneklerini kullanıyoruz. Global bakış açıları oluşturuyoruz, yaratıcı fikirler azandırıyoruz, yenilikçi yöntemlere liderlik ediyoruz. Ve uluslararası saygınlığa ve güvene sahip olmanın “iz bırakan işler yapmaktan” geçtiğini iyi biliyoruz.

AR-GE ve İNOVASYON

Ar-Ge ve İnovasyon yönetimi alanında Ar-Ge ve tasarım merkezleri, Teknopark kurulumu ve Turquality destek Programına hazırlık süreçleri gibi tüm organizasyonel yapıların oluşturulması ve proje yönetimi süreçlerinde nitelikli ekiplerle hizmet vermekteyiz.

R&D and INNOVATION

UP provides Government Incentives (incentive system) to the firms who produce, export, create employment, do research and development studies, value innovation, looking for new investments, aim to be a global, corporate, trademark firm.

BAĞIMSIZ DENETİM

İhtiyarı ve zorunlu “Bağımsız Denetim” için sahip olduğumuz yetki belgelerimiz ile şirketlerin finansal bilgilerinin, düzenleyici kurumlarca belirlenen standartlara uygunluğunun ve doğruluğunun tespiti, bağımsız denetim tekniklerinin uygulanarak uluslararası finansal raporlama standartları çerçevesinde ihtiyaç ve yükümlülüklerinizin şirketiniz ile uyum içerisinde çözüme ulaştırılması.