YÖNETİM DANIŞMANLIĞI HİZMETLERİ

HAKKINDA

 

UP Danışmanlık olarak hizmet verdiğimiz işletmeleri yeniden yapılandırmayı, gereken değişimi başarılı bir şekilde yöneterek, sahip olduğumuz iş tecrübelerini ve yeteneklerimizle işletmelere değer katmayı uzmanlığımızın bir parçası olarak görüyoruz.

 

Hizmet verdiğimiz firmalarımızın, sektöründe rekabet gücünü geliştirmek adına başarıya odaklı etkin çözümler sunuyoruz. Müşterilerimizi pazarda rekabetçi kılacak iyi bir çözüm, firmanın durumunun doğru bir analizini yapmayı, pazardaki fırsatları başarılı bir şekilde okuyabilmeyi, firmanın sahip olduğu yeteneklerinin ve bunların gelişim kapasitesinin sınırlarını iyi anlamayı gerektiren bir bütüncül bakış açısı gerektirir.

 

Hedefimiz, gelişmekte olan aile işletmelerinden, global rekabetin içinde bulunan uluslararası şirketlere kadar tüm müşterilerimizde; aynı seviyede, güven veren, sürdürülebilir başarıya odaklı, etkili Yönetim Danışmanlığı hizmetleri sunmaktır.

 

UP olarak, firmalarımıza bu anlayışla geliştirdiğimiz çözümler ve elde ettiğimiz parlak başarıların bizi daha değerli kılacağına derinden inanıyoruz.

CAN ÇAĞDAŞ Yönetim Kurulu Üyesi, Başkan Danışmanı
CAN ÇAĞDAŞ
Kurumsal İletişim
Pazarlama ve Yönetim Danışmanı
EDA AKKURT İK ve TURQUALITY Yönetim Danışmanı
EDA AKKURT
İK ve TURQUALITY Yönetim Danışmanı