HUKUK DANIŞMANLIĞI

HUKUK DANIŞMANLIĞI

 

2017 yılında kurulan UP Hukuk Bürosu, müvekkillerine avukatlık hizmeti ile her çeşit hukuki ihtilafın önlenmesine ve çözümüne odaklı danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. UP Hukuk Bürosu, müvekkillerinin hukuki sorunlarına, doğru, işlevsel ve en yüksek standartlardaki yaklaşımla hizmet vermeyi ilke edinmiş bir hukuki kadroya sahiptir.

 

 

Müvekkillerimizle olan ilişkilerimizde her türlü bilginin mahremiyeti ve devamında da özenli olarak saklanması gerekliliğine inanırız. Çalışmalarımızı karşılıklı güven ilişkisi çerçevesinde devam ettirmektedir. Bu prensip etrafında öncelikle müvekkillerimizin herhangi bir hukuki problemle karşılaşmaması için önleyici çalışmalar yapılmaktadır.

 

Gereklilik halinde ise, idari ve yargısal merciiler nezdindeki hukuki takip, açılan yahut açılması gereken davalarda vekalet görevi alınmaktadır. Dava yoluyla çözümlenmesi kaçınılmaz anlaşmazlıklarda davanın olası getirileri ve riskleri müvekkile aktarılmakta, tüm bu aşamalarda ise, müvekkil ile sürekli diyalog ve iş birliği sağlanmaktadır.

 

 

TİCARET HUKUKU

UP Hukuk Bürosu, yerli ve yabancı şirketler arasında ticaret hukukundan doğan uyuşmazlıklara ilişkin vekillik ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

 

BİRLEŞME VE DEVRALMALAR

UP Hukuk Bürosu, yerli ve yabancı şirketlerin dahil olduğu birleşme ve devralma işlemlerinin her aşamasında hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

 

İCRA VE İFLAS HUKUKU

UP Hukuk Bürosu, alacaklı/borçlu ve üçüncü kişiler arasındaki uyuşmazlıklara ilişkin önleyici ve sonuç odaklı vekillik hizmeti sunmaktadır.

 

İŞ VE SOSYAL GÜVENLİK HUKUKU

UP Hukuk Bürosu, iş ve sosyal güvenlik hukukundan kaynaklanan uyuşmazlıklara ilişkin önleyici ve sonuç odaklı vekillik ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

 

FİKRİ VE SİNAİ HAKLAR HUKUKU

UP Hukuk Bürosu, sektör ayrımı yapmaksızın, fikri mülkiyet hukukundan kaynaklanan uyuşmazlıklara ilişkin sonuç odaklı vekillik ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

 

BİLİŞİM HUKUKU

UP Hukuk Bürosu, bilgi teknolojileri hukukundan kaynaklanan uyuşmazlıklara ilişkin önleyici ve sonuç odaklı vekillik ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

 

ENERJİ HUKUKU

UP Hukuk Bürosu, enerji ve madencilik hukukundan kaynaklanan uyuşmazlıklara ilişkin önleyici ve sonuç odaklı vekillik ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

 

GAYRİMENKUL HUKUKU

UP Hukuk Bürosu, eşya hukuku ve gayrimenkul hukukundan kaynaklanan uyuşmazlıklara ilişkin sonuç odaklı vekillik ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

 

TÜKETİCİ HUKUKU

UP Hukuk Bürosu, tüketici hukukundan kaynaklanan uyuşmazlıklara ilişkin önleyici ve sonuç odaklı vekillik ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.