HUKUK DANIŞMANLIĞI

Hukuk Hizmetlerimiz, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Departmanı, Borçlar Hukuku ve Medeni Hukuk Departmanı,  İcra ve İflas Hukuku Departmanı, Vergi Hukuku ve İdare Hukuk Departmanı, Ticaret ve Marka Hukuku Departmanı olmak üzere başlıca beş departmandan oluşmaktadır.

 

Hukuk Hizmetlerimiz, portföyü içerisinde birçok farklı sektörden şirketler bulunmaktadır. Alanında uzman avukatlarımız, müvekkillerimizin gerek işveren olarak iş ve sosyal güvenlik hukuku kapsamında çalışanları ile karşılaştıkları; gerekse tacir olarak ticari, ekonomik ve diğer alanlarda üçüncü şahıslarla karşılaştıkları problemlere müvekkillerimizle tam bir koordinasyon içinde çalışmaları sureti ile etkin ve hızlı çözümler üretmektedir.

 

"Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" çerçevesinde ve ticari işletmelerin uymakla yükümlü oldukları kurallar doğrultusunda, müvekkil şirketlerimize danışmanlık ve uygulamaların ne şekilde olacağı hususları ile ilgili gerekli destek sağlanmaktadır.

 

Ayrıca, şirket birleşme ve devralma alanlarında da faaliyet göstermekte olup; bununla ilgili şimdiye kadar yapmış olduğu çalışmaları da titizlikle yürütmüş ve çözüme kavuşturmuştur.

 

Gayrimenkul sektöründe de birçok firmaya danışmanlık sunan uzman ekibimiz, gayrimenkul hukukundan kaynaklı problemlere de çözüm üretmektedir.

 

Müvekkil şirketlerimizin gecikmiş alacaklarının tahsili noktasında, İcra ve İflas Hukuku Departmanımız hızlı ve etkin çözümlerle çok kısa zamanda neticeler elde etmektedir.

 

Karşılıklı güven ve özverili çalışmayı kendisine misyon edinen Hukuk Hizmetlerimiz, tecrübeli ve dinamik bir kadro ile müvekkillerinin her an ulaşabileceği ve uzun süreli güven ilişkisi ile hizmet alabileceği şekilde çalışmalarını yürütmekte olup, yaklaşık 15 senedir avukatlık mesleğinin tüm etik kurallarına öncelik vermek sureti ile mesleğini icra etmektedir.