SERMAYEMİZ
İNSANDIR
BİZİM...

Entellektüel birikimleri yüksek insanlardan kuruluyuz.

Sizin iş hedeflerinizi soluyoruz ve gerçeğe dönüştürüyoruz.
Değişimin getirdiği farklı kültürlerin yeteneklerini kullanıyoruz.

Global bakış açıları oluşturuyoruz, yaratıcı fikirler kazandırıyoruz, yenilikçi yöntemlere liderlik ediyoruz.

Ve uluslararası saygınlığa ve güvene sahip olmanın "iz bırakan işler yapmaktan" geçtiğini iyi biliyoruz.

HİZMETLERİMİZ

VERGİ HİZMETLERİ

Vergi ve mali mevzuat alanında sahip olduğumuz bilgi birikimini ve tecrübeyi bir araya getirerek katma değerli çözümler sunmaktayız. İhtiyaçlara ve sorunlara doğru yaklaşarak, yaratıcı çözümler sunarak ve işin bir parçası olmak adına yakın ilişkiler kurarak güvenilir hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.

İŞ VE SOSYAL GÜVENLİK HİZMETLERİMİZ

Günümüzde hedef ve stratejilerinize uygun nitelikli çalışanı olmayan bir firmanın rakiplerine karşı ayakta kalması olası değildir. Bu durumu insan kaynağını etkili ve verimli bir şekilde yönetmek olarak özetleyebiliriz.

BAĞIMSIZ DENETİM HİZMETLERİMİZ

Denetim ve Finans sektöründe ihtiyaçlarınıza ve yükümlülüklerinize yönelik çözüm odaklı yaklaşımımız, hızlı ve güvenilir şekilde sonuca ulaşmanız için var olan ve globalleşen dünyaya ayak uydurmanız için sizi anlayan ekibimiz ile birlikte bağımsız denetim hizmeti sunmaktayız.

AR-GE VE İNOVASYON HİZMETLERİ

Universal Ar-Ge ve İnovasyon Hizmetleri A.Ş. olarak şirketlerin sürdürülebilir bir inovasyon ve pazarlama kültürüne katkı sağlayacak nitelikli Yönetim Danışmanlığı hizmetlerini vermekteyiz. Ar-Ge ve İnovasyon konusunda geliştirdiğimiz yenilikçi çözümlerle ve nitelikli danışmanlık hizmetleriyle, sektörün en birikimli lider danışmanlık firmasıyız.

YÖNETİM DANIŞMANLIĞI HİZMETLERİ

UP Danışmanlık olarak hizmet verdiğimiz işletmeleri yeniden yapılandırmayı, gereken değişimi başarılı bir şekilde yöneterek, sahip olduğumuz iş tecrübelerini ve yeteneklerimizle işletmelere değer katmayı uzmanlığımızın bir parçası olarak görüyoruz.

KURUMSAL FİNANSMAN DANIŞMANLIĞI

Kurumsal Finansman ekibimiz ulusal ve uluslararası piyasada mevcut olan çözümler ile sınırlı kalmadan yenilikçi, yaratıcı ürün ve çözümler ile işlerinize değer katarken en optimum sonuçların teminini hedeflemektedir.

HUKUK DANIŞMANLIĞI

UP Hukuk Bürosu, müvekkillerine avukatlık hizmeti ile her çeşit hukuki ihtilafın önlenmesine ve çözümüne odaklı danışmanlık hizmeti sağlamaktadır ve müvekkillerinin hukuki sorunlarına, doğru, işlevsel ve en yüksek standartlardaki yaklaşımla hizmet vermeyi ilke edinmiş bir hukuki kadroya sahiptir.

UP bir Prime Global üyesidir.

PrimeGlobal, Haziran 2018 itibariyle dünyanın en büyük beş uluslararası denetim birliğinden biri olup, üye firmalarına dünyanın her yerindeki müşterilerine üstün hizmet kalitesinde muhasebe, denetim, vergi ve yönetim hizmetleri sağlamalarına yardımcı olacak araçlar ve kaynaklar sunmaktadır.